Job offers
Senior .NET Developer
Published on: 1673222400

Aktualnie poszukujemy programistów .NET dla naszego klienta - banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: możliwa praca w 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz/ Warszawa Mokotów
  • Tech stack projektu: C#, .NET Core 6, Microservices, SQL, REST, GIT, Kubernetes, AKS, Unit tests, Azure
  • Podział pracy: 75% tworzenie nowych funkcjonalności, 15% bug fixing, 10% spotkania
  • Budżet: b2b 1000 - 1360 PLN/MD + VAT; UOP: 15 000 - 20 000 brutto - w zależności od doświadczenia
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla banku
  • Tworzenie nowych rozwiązań dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych banku
  • Wyznaczanie kierunku i rozwijanie architektury (platformy) używanej przez zespoły deweloperskie
  • Programowanie zmian w środowisku .NET
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Archiwizowanie kodów i naprawa błędów
  • Rozwiązywanie najtrudniejszych problemów i wypracowywanie rozwiązań dla najważniejszych i kluczowych projektów dotyczących aplikacji bankowych, poprzez samodzielne pisanie kodów lub prowadzenie niewielkich, tymczasowych zespołów skupiających się na szybkim wypracowaniu rozwiązań
  • Dbanie o wysoki poziom bezpieczeństwa rozwiązań
  • Współpraca z liderami programistów przy definiowaniu procesów, architektury i praktyk usprawniających tempo tworzenia oraz jakość
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Metodologia: Scrum
  • Tech stack: C#, .NET Core 6, SQL, REST, GIT, Unit tests (xUnit), Azure, mikroserwisy, AKS
Closes in 456 days!

Location:

Salary:

B2B: 1000 - 1360 PLN/MD + VAT; UOP: 15 000 - 20 000 brutto

Czego oczekujemy:

  • 4-letnie doświadczenie zawodowe jako .NET Developer
  • Bardzo dobra znajomość C#, .NET Core, Microsoft Azure i tworzenia aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • Duża wiedzę techniczna, szczególnie z obszaru technologii chmurowych ze wskazaniem na Azure
  • Znajomość zagadnień związanych z SQL (T-SQL)
  • Umiejętność programowania REST
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (nUnit, xUnit), testów integracyjnych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziana znajomość: Entity Framework, React, Kubernetes/ AKS, Azure DevOps

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Pracę w jednym z najbardziej rozwojowych obszarów banku, możliwość wniesienia istotnego wkładu do innowacyjnych projektów z obszaru IT
  • Odpowiedzialną, nową rolę z dużą swobodą działania, możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Współpracę z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
Any questions? Contact

Malgorzata Trojan

Delivery Coordinator

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients