Job offers
FrontEnd Developer (React)
Published on: 1649721600

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz
  • Tech stack: React, JavaScript, CI/CD, Jenkins GitLab, Azure
  • Budżet: Mid: B2B: do 1100 PLN net + VAT/dzień; do 15 500 PLN brutto/Uop;
    Senior: B2B: do 1250 PLN net + VAT/dzień; do 18 000 PLN brutto/UoP
  • Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla Banku w obszarze Frontend
  • Programowanie zmian w środowisku React
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
Closes in 738 days!

Location:

Salary:

B2B: do 1250 PLN net + VAT/dzień; UoP: do 18 000 PLN

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w komórce IT
  • Bardzo dobrej znajomości React
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript

Mile widziane:

  • Znajomość Angular

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients