Job offers
Front End Developer
Published on: 1643673600

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finansowa, ubezpieczeniowa
  • Projekt: rozwój platform informatycznych dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych mających na celu podnoszenie efektywności procesów biznesowych
  • Praca zdalna: 100%
  • Tech stack: HTML, JavaScript, CSS, SASS, Angular, Bootstrap, GIT
  • Budżet: b2b 600 - 800 PLN/MD + VAT; 8000 - 11000 PLN brutto/UoP
  • Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji

Zakres zadań:

  • Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript,
  • Dbanie o szczegóły i zgodność ze standardami W3C
  • Tworzenie szablonów zgodnych z wiodącymi przeglądarkami

Closes in 808 days!

Location:

Salary:

B2B 600-800 PLN/MD + VAT; 8000-11000 PLN brutto/UoP

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości HTML5/CSS3,
  • Bardzo dobrej znajomości Javascript,
  • Bardzo dobrej znajomości SASS,
  • Dobrej znajomości Bootstrapa,
  • Podstawowej znajomości Angular,
  • Znajomości GruntJS / Gulp / Webpack,
  • Umiejętności tworzenia layoutów mobilnych (RWD),
  • Umiejętności tworzenia semantycznie poprawnych dokumentów HTML oraz optymalizacji pod SEO,
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT,
  • Znajomości Photoshop"a w zakresie cięcia grafiki

Mile widziane:

  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość PHP i/lub Python

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie
  • Pakiet socjalny zawierający m.in. system szkoleń, dofinansowanie edukacji, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zajęć rekreacyjnych
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients