fbpx

Unleash your potential

React Native Developer

Reference number

BSIT/2

Creation date

2019-10-04

Job position

Province

małopolskie

Localization

Kraków

Scope of duties

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego partnera, firmy tworzącej rozwiązania IT dla sektora finansowo - księgowego poszukujemy React Native Developera. Osoba na tym stanowisku będzie pracowała nad stałym rozwojem o nowe funkcje i technologie produktu własnego firmy.

Informacje o projekcie:
  • Branża: Rozwiązania IT dla sektora księgowego
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Godziny pracy: Elastyczne – start pomiędzy  7:00 a 9:30
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę lub B2B

Zakres obowiązków:
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Współpraca z programistami odpowiedzialnymi za back-end
  • Pisanie testów do napisanych przez siebie funkcjonalności
  • Research i projektowanie funkcjonalności w zależności od doświadczenia
  • Poprawki błędów
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Basic requirments

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy z React Native
  • Ukończone studia na kierunku Informatyka lub pokrewnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

We offer

Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
  • Lekcje języka angielskiego
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Imprezy integracyjne