fbpx

Unleash your potential

Java Fullstack Developer

Reference number

BSIT/1

Creation date

2019-10-04

Job position

Province

małopolskie

Localization

Kraków

Working time

Full time

Scope of duties

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego partnera, firmy tworzącej rozwiązania IT dla sektora finansowo - księgowego poszukujemy osoby na stanowisko Senior Java Fullstack Developer. Osoba na tym stanowisku będzie pracowała nad stałym rozwojem o nowe funkcje i technologie produktu własnego firmy.

Informacje o projekcie:
  • Branża: Rozwiązania IT dla sektora księgowego
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Wynagrodzenie: 10000 – 12000 brutto UoP lub 13000 – 15000 netto +VAT B2B
  • Godziny pracy: Elastyczne – start pomiędzy  7:00 a 9:30
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę lub B2B
Zakres obowiązków:
  • Implementacja nowych funkcjonalności - od modelu bazy danych po widok
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Research i projektowanie funkcjonalności w zależności od doświadczenia
  • Poprawki błędów
  • Przeprowadzanie Code Review
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Basic requirments

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Java Full Stack Developer
  • Ukończone studia na kierunku Informatyka lub pokrewnym
  • Doświadczenie w pracy z takimi technologiami jak: Java, Spring, Hibernate, SQL
  • Doświadczenie z dowolną technologią frontendową
  • Znajomość HTML, CSS
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Additional requirments

Mile widziane:
  • Znajomość  następujących technologii: Angular 2+, MongoDB, Solr

We offer

Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
  • Lekcje języka angielskiego
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Imprezy integracyjne